İletişim Teknikleri Kursu

Etiket Sayfası

İletişim Teknikleri Kursu Etiketli Sayfalar

Empati ile İletişim Kursu

Empati ile İletişimi Kursu, empatiyi iş hayatının bir parçası haline getirir. Empati ile İletişim Kursu, bu sayede karşıdaki kişinin veya müşterinin hislerini ve düşüncelerini anlayarak daha hızlı ve etkili çözümlerin geliştirilmesi amaçlar.

Empati ile İletişim Kursu programı amacı katılımcılara, empati kurmaya çalıştıkları kişiyle şeffaf ve açık bir ilişkiye girerek iletişim kurması ve gerektiğinde muhatabına neye ihtiyaç duyduğunu sormasının hangi yöntemler aracılığıyla yapılabileceğini göstermektir.

İş Yazısı (Yazışma) Teknikleri Kursu

İş yazılarının Türkiye'deki genel standardı kamu kurumları arasındaki yazışmaların dayandığı temel normlardır. Bunun dışında kalan özel sektör şirketleri arasındaki yazışmalar her şirketin kendine özgün standartları ile belirlenebilir.

Önemli olan iş yazısı yapan kişilerin yazışmalarını açık, anlaşılabilir ve öz anlamlı olarak oluşturması önem ve öncelik arz eder.

Bu eğitimdeki amaç; iş yazılarının özellikle şirketin itibarı ve imajı ile yakından ilgili olması ve bu hususta katılımcılara farkındalık kazandırılmasının yanı sıra kendi istedikleri örnekler doğrultusunda çalışmalar yaptırmaktır.

 DİKSİYON AKADEMİ