Hakkımızda

Diksiyon Akademi

HAKKIMIZDA

Diksiyon Akademi olarak profesyonel eğitmenlerimiz ile başta Diksiyon olmak üzere; Beden dili, Hitabet sanatı ve Etkili İletişim Kurslarına kadar bir çok alanda eğitim hizmetleri vermekteyiz.

Diksiyon Akademi eğitmenlerimiz; alanında uzman, spiker, seslendirmen, tiyatro oyuncusu ve film oyuncuları gibi ses, konuşma ve iletişim ile ilgili alanlarda deneyim sahibi tecrübeli eğitmenlerdir.

Diksiyon Akademi’de Diksiyon kurslarından etkili iletişim kurslarına ve dinleme kurslarına kadar bir çok alanda eğitim alabilirsiniz. Diksiyon Akademi her yaş eğitim gruplarına ve her sektör çalışanlarına yönelik eğitimlerle, günlük hayatın en önemli parçası olan konuşmanın etkili bir şekilde öğretilmesini amaçlar.

Ekibimiz , sıcak kanlı ve size özel çözümler sunan, işini profesyonelce yapan ve takım çalışmasına uyumlu bir profile sahiptir.

Kadromuz sizlere etkili iletişim, iyi bir dinleyici olmak, beden dilini doğru kullanmak gibi iletişimde kilit unsur haline gelen tekniklerde iyi bir rehber olmayı amaçlar.

Diksiyon Akademi olarak bizi öne çıkaran faktörler;

  • Uzman ve Tecrübeli Ekip

  • Çözüm Odaklı Yaklaşım

  • Uzun Sektör Tecrübesi

  • Kalite Odaklılık

  • Profesyonel Eğitim Müfredatı

 DİKSİYON AKADEMİ