Yazışma Teknikleri

Etiket Sayfası

Yazışma Teknikleri Etiketli Sayfalar

Etkili Yazışma Teknikleri Kursu

Etkili Yazışma Teknikleri Kursu: Yazışma, temel bir yaşam becerisidir. Doğduğumuz andan itibaren tüm gelişim ve yaşama süreçlerinde gerek sözlerle, gerek el, kol ve mimik hareketleri ile, gerek ise yazışarak iletişim kurmaya çalışıyoruz.

Etkili Yazışma Teknikleri Kursu ile; insanın iş yaşantısı ve eğitim hayatı gereği; tüm seviye akademik ve iş yaşamı yazışmalarında, ileri düzey yazışma tekniklerini doğru bir biçimde kullanmaları sağlanmaktadır.

İş Yazısı (Yazışma) Teknikleri Kursu

İş yazılarının Türkiye'deki genel standardı kamu kurumları arasındaki yazışmaların dayandığı temel normlardır. Bunun dışında kalan özel sektör şirketleri arasındaki yazışmalar her şirketin kendine özgün standartları ile belirlenebilir.

Önemli olan iş yazısı yapan kişilerin yazışmalarını açık, anlaşılabilir ve öz anlamlı olarak oluşturması önem ve öncelik arz eder.

Bu eğitimdeki amaç; iş yazılarının özellikle şirketin itibarı ve imajı ile yakından ilgili olması ve bu hususta katılımcılara farkındalık kazandırılmasının yanı sıra kendi istedikleri örnekler doğrultusunda çalışmalar yaptırmaktır.

 DİKSİYON AKADEMİ